| angelmiki a întrebat:

Ultrasunetele impotriva soarecilor sunt bune?

4 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Sunt bune in sensul ca-i goneste, insa nu sunt bune aparatele care in general nu functioneaza. Adica daca nu ai bafta iei un ciuruc de aparat care nu face nimic si costa mult. Am auzit din vorbe ca sunt foarte rare cele care functioneaza cu adevarat. Nu stiu ce firma sunt cele functionale.

| fabiola a răspuns:

Nu te astepta la rezultate spectaculoase! Daca ai si vrei sa scapi, foloseste clasica otrava, daca vrei preventiv, iti poti lua un dispozitiv!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca este functional, da rezultate, cu conditia sa ti cont ca aceste aparate actioneaza numai pe o anumita suprafata, specificata in conspect.

| Curiosity a răspuns:

Sunt foarte bune, dar trebuie achizitionat un echipament pe care scrie neaparat "Made in Germany", sau "Made in Japan"winking
Nu cumpara echipamente de provenienta ciudata!