| Ciocolataaaaaaaaa a întrebat:

Unde pot gasi si eu d asta: file:///C:/Users/X/Desktop/avatar.jpg sau macar ceva in gen.Link cu site ul unde pot gasi, funda:*

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ataseaza un link corect si doar asa te vom putea ajuta.
O zi bunahappy

| Ciocolataaaaaaaaa explică (pentru caramela):

Pff,imi cer scuze, credeam ca o sa mearga.Nu am un link, am o poza in calculator cu un pat si voiam sa va arat poza ca sa ma puteti ajuta, cum sa fac sa v o arat?

| darrio2007 a răspuns:

Asta nu este un link.Este un fisier din calculatorul tau.Asa ca l-ai pus degeaba.Nu ajuta cu nimic.

| Ciocolataaaaaaaaa explică (pentru darrio2007):

Copiati link ul dat si puneti l in bara de sus de la google, o sa aparahappy

| LittleBugsBunny a răspuns:

Uploadeaza fisierul pe www.tinypic.com si pune aici un link

| Daemoon a răspuns:

Daca ai pune si un link corect, ar fi mult mai simplu sa gasesti ceea ce cauti! :p