| YoureGoingDown a întrebat:

A vazut careva anime-ul "Claymore"?
Ce v-a placut cel mai mult la el?

big grin

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Da, am urmari anime-ul in urma cu aprox 2 ani. big grin
Are lupte cu sabii, iar povestea este situata in perioada medievala.

| ピンク a răspuns:

Eu happy
Mie imi plac foarte mult anime-urile de genul asta, misterioase cu o nota de fantasy, care se petrec in Evul Mediu sau in Era Victoriana. Mai ales ca aproape toate personajele sunt femei si toate sunt foarte 'badass' ca sa spun asa laughing Nu prea imi dau seama din intrebarea ta daca l-ai vazut sau nu, asa ca nu spun mai multe ca sa nu fac spoilere tongue

| AlisPretty a răspuns:

Cand ti-am vazut intrebarea m-am uitat dupa el pe net. Ar parea interesant