| Sakura13574 a întrebat:

A vazut cineva animeul Yumeiro patissiere? Merita vizionat?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut ceva episoade din el :\ e vorba despre o tipa care devine bucatareasa sau ceva de genu si face prajituri si alte d-alea...

graficile sunt cam naspa, si nu e prea interesant, daca avea 12 episoade mai ziceam ca merita, dar asa 50 de episoade parca are nu merita timpul :\

(parerea mea, tu faci ce vrei; D)

| ZZZZ554 a răspuns:

Da l-am vazut, dar nu mi se pare interesant pentru ca fata aceea are o zana care o ajuta si nu sunt prea multe ep in rosub.Fie ce vrei tu!

| Sakura13574 explică (pentru ZZZZ554):

Stii cumva daca va fi si un al treilea sezon?

| ZZZZ554 a răspuns (pentru Sakura13574):

Chiar nu stiu, dar am o colega de clasa care este pasionata de acest animeu si o s-o intreb cand ma voi intilni din nou la scoala cu ea. Este foarte informata despre acest anime.(as putea sa o sun dar ea niciodata nu isi are telefonul incarcat si rareori cand se intampla sa il aibe incarcat ea nu raspunde).

| Sakura13574 explică (pentru ZZZZ554):

Multumesc happy