| Cristian2003 a întrebat:

Am incercat sa-i desenez fata lui Naruto la 16 ani si capul cu parul mi-au iesit, dar gura nu prea si ochii nu aratau egali si aratau de parca era malefic.Ma puteti ajuta sa-l desenez corect?
P.S.Am incercat sa-l desenez dupa acest videoclip
https://www.youtube.com/watch?v=Ocox6Ky3lc0

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pune foaia pe ecran, dar nu copia tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să mai faci câteva linii verticale și orizontale între care să încadrezi ochii, să-ți iasă egali.
Iar la gură nu prea ai ce face, eventual mai construiești două verticale să vezi cum să o situezi în raport cu ochii.