| CosminRogoz a întrebat:

Cum imi place sa desenez de cate ori am ocazia, m-am gandit astazi sa "imi deschid" un canal de YouTube. Ma puteti ajuta cu niste pareri? Multumesc!
Primul meu video: https://www.youtube.com/watch?v=xMBlRMaVdZ0

2 răspunsuri:
| Minako01 a răspuns:

Desenul arata chiar bine, dar camera este prea apropiata de desen si din cauza asta am avut putine probleme intelegand exact ce arata desenul. Inca o chestie ar fi o idee buna daca s-ar putea sa maresti calitatea videoclipului deoarece din punctul meu de vedere devine obositor pentru ochi sa il urmaresc. Si incearca sa desenezi cu un creion, cred ca e mai usor.

| BudMihaita a răspuns:

Ai nevoie de calitate video, a hartiei, a crionului(recomand creion B) si incearca sa indepartezi camera de bancul de lucru astfel incat ca privitorul sa aiba o imagine asupra intregului desen