| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au vazut Nisekoi... Avand in vedere ca sunt doar la jumatatea primului sezon:

Cine a fost fata caruia i-a facut personajul principal promisiunea? aia blonda sau aia bruneta? (nu le stiu numele exact xDD)

Si inca o intrebare: chiar daca sunt cam 95% sigur ca o sa ramana la final cu cea blonda, spuneti-mi ca gresesc si ramane cu cea bruneta big grin

Vreau raspuns clar, nu ma luati cu " nu iti dau spoiler ca dupa aia ma injuri " sau " uita-te pana la final si afla singur " >.<

Dau funda. si multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Man... si eu trebuie sa-l vad dar iti spun si tie ce stiu de prin spoilere.

Raku a fost in copilarie prieten cu o fata cu ochii caprui si i-a facut aceasta promisiune acesteia.
Dupa a facut amnezie si a uitat absolut tot, inclusiv acea fata.

Fata aceea a crescut si cu timpul culoarea ochilor i s-a schimbat *nu ma intreba cum*.

Acea fata este Chitoge *aceea blonda*.
Doar atat stiu, scuze.

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

FML IARA POVESTE GEN GOLDEN TIME?
fkin amnezie
nu ma mai uit la anime-uri romance
fml
ok mersi

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Ai vazut Danmachi?
Mie imi vine sa plang cand ma gandesc ca nu l-au facut si ei mai mare...
E ca SAO dar mult mai bunwinking

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

E cu amnezie?

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Ah, ok, fain. o sa-i dau o sansa :p

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Merita man!