| ovidiumt a întrebat:

Am vazut ca a aparut The Last: Naruto The Movie subtitrat in romana dar nu este in japoneza ci cred ca in coreeana si ma cam sacaie la urechi.Nu stiti daca o sa apara si in japoneza(tot cu subtitrare in romana)?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata este doar varianta asta. Sper sa apara cat mai curand si varianta in japoneza tradusa in romana, sau macar in engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi link te rog, nu imi pasa limba in care se vorbeste doar sa fie in ro