| Katalin12 a întrebat:

As dori sa imi spuneti niste bancuri super comice dar fara prostii.
Funda celui mai tare banc

Răspuns Câştigător
| xMădălina a răspuns:

Intr-o zi iepurasul face rost de 50 de oua si se gandeste sa isi faca clatie. Avea de toate numai tigaia ii mai lipsea dar noroc ca si-a adus aminte ca are ursul o tigaie numai buna pentru clatite. Pleca iepurele spre casa ursului si pe drum se gandeste el ca daca ii da 10 oua ursului sa ii dea tigaia e numai bine ii raman si lui 40, il multumeste si pe urs, mai merge ce mai merge se opreste si se gandeste : Daca ursul imi cere 20 de oua?! mm..eu sunt mic imi ajung 30 de oua nu ii problema. Mai merge el ce merge si iar se opreste big grina` daca imi cere 30 de oua? la fel se consoleaza spunand : ursul e mare ii trebuie mancare multa da eu sunt mic ma satur si din 10 oua da`pai din 20, da daca raman numai cu 10 oua ce ma fac?! mm asta e nu am de unde sa i-au alta tigaie asa ca ma risc. Ajunge iepurasul la casa ursului bate la usa si intre timp se gandeste daca ursul ii cere 45 de oua el ce face ramane flamand? Deschide ursul usa la care iepurasul ii spune : Stii ceva ursule ma pis pe tigaia ta. laughing

| Dayana12345 a răspuns (pentru xMădălina):

E atat de amuzant! Nu ma mai pot opri din ras! Imi dai site-ul de unde ai luat-o?

| cosminmarcos a răspuns (pentru xMădălina):

Sti ce inseamna fara prostii?

14 răspunsuri:
| Katalin12 explică:

Am spus fara prostii sau sa dea impresia de prostie de ex madalina sau fanmj4ever

| Mdiidn a răspuns (pentru Katalin12):

Aia nu am scris eu.

| CrazyKitten a răspuns:

Recent s-a efectuat un sondaj pe plan mondial. Intrebarea a fost: ‘Va rugam sa ne spuneti opinia dumneavoastra in legatura cu lipsa de alimente din restul lumii.’ Sondajul a fost un esec total:
- in Africa nu stiau ce inseamna ‘alimente’;
- in Europa de Vest nu stiau ce inseamna ‘lipsa’;
- in Europa de Est nu stiau ce inseamna ‘opinie’;
- in America de Sud nu stiau ce inseamna ‘va rugam’;
- in S. U. A. nu stiau ce inseamna ‘restul lumii'.

| CrazyKitten a răspuns:

Recent s-a efectuat un sondaj pe plan mondial. Intrebarea a fost: ‘Va rugam sa ne spuneti opinia dumneavoastra in legatura cu lipsa de alimente din restul lumii.’ Sondajul a fost un esec total:
- in Africa nu stiau ce inseamna ‘alimente’;
- in Europa de Vest nu stiau ce inseamna ‘lipsa’;
- in Europa de Est nu stiau ce inseamna ‘opinie’;
- in America de Sud nu stiau ce inseamna ‘va rugam’;
- in S. U. A. nu stiau ce inseamna ‘restul lumii’.

| anonim333 a răspuns (pentru CrazyKitten):

Nu inteleg.

| jack993 a răspuns (pentru anonim333):

Esti destept atunci si tu.laughing)

| anonim333 a răspuns (pentru jack993):

Ce sa zic...

| fanMJ4ever a răspuns:

La inmormantarea unui cardiolog toate erau in forma de inima chiar si sicriul.Deodata,un om rade si preotul ii spune:
-Acum te-ai gasit si tu sa razi?
-Scuze parinte, dar ma gandeam la inmormantarea mea, eu sunt ginecolog

| Mdiidn a răspuns (pentru fanMJ4ever):

De ce mi-ai furat numele?

| Katalin12 explică (pentru Mdiidn):

Am spus madalina SAU fanMJ4ever

| fanMJ4ever a răspuns (pentru Mdiidn):

Nu l-am furat sunt mare fan MJ

| Mdiidn a răspuns (pentru fanMJ4ever):

Da da si eu sunt Justin Biber!