| VisovanAdi a întrebat:

Bun, ăia care nu știu ce e aia Anime, keep scrolling, so era un TikTok pe care nu-l mai găsesc și în el era o scenă foarte tare dintr-un Anime și nu mi l-am notat, tot ce țin minte era că într-o clădire se luptau o tipă și un alt tip sau tipă nu mai știu exact ce era dar era la costum și prima tipă a invocat un monstru negru sub "tip", monstrul era plin de ochi și a căscat gura să-l înghită pe "tip", după "tipul" a chemat un dragon care era mare și era cocoțat pe clădire, după dragonul și-a lungit gâtul și a halit monstrul care a vrut să-l halească pe "tip". Cam atât, cred că tipul/tipa care a invocat dragonul era negru, atât mai țin minte, sper să știe cineva Anime-ul, aș aprecia enorm, deși mă îndoiesc că va răspunde cineva, mersi că ai citit atât tho (=

2 răspunsuri:
| Bogdim0t a răspuns:

Nu știu exact dacă te referi la ce mă gândesc dar eu spun să cauți " gouketsu" pe google, intra la imagini și dacă aia e creatura, anime-ul se numește "one punch man" =}

| VisovanAdi explică (pentru Bogdim0t):

Un Dragon dude, nu o matahală cu patru ochi, plus, am văzut One punch man, mersi totuși că ai încercat happy