| mugurelpetru a întrebat:

Bun as vrea niste anime-uri care sa ma faca sa plang! ceva gen razbunare,tristete,neputinta etc cum ar fi legend legendary heroes,no.6, 07ghost

7 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Am plâns la AnoHana
Și la Attack on Titan
...și Puella Magi Madoka Magica
Și-am auzit că Angel Beats e tocăniță de feels
oH OH NU UITA DE CLANNAD

| mugurelpetru explică (pentru suităr):

Fail si fail clannad nu m-a facut sa plang nici attack on titan si angel beats am ajun sundeva la ep 8 nici nu mai stiu am abandonat acel anime.imposibil nu e anime care sa ma faca sa plang...au fost... legend legendary heroes, 07ghost astea cele mai recente laughing

| suităr a răspuns (pentru mugurelpetru):

Așa,fă mișto de mine că plâng ușor; _;

| mugurelpetru explică (pentru suităr):

Nu fac misto

| alecx4music a răspuns:

Naruto, (serial)
Elfen Lied,
Atack on Titan.
Astea sunt din categoria lacrimogene.
Insa iti recomand si altele si mai bune!
Death Note,
Ergo Proxy,
Guilty Crown

Si ceva desenat foarte frumos: Garden of words.
Vizionare placuta!

| genifar45 a răspuns:

School days, Hakuouki (am plâns :3 ), Attack on Titan și Puella Magi Madoka Magica.

| Ciurlica_Cretu_Irina_1997 a răspuns:

Vrei sa te fac sa plangi sau sa te fac sa te sperii?
-daca vrei sa plangi:https://www.youtube.com/watch?v=YqckC2BgmLM
-daca vrei sa te speri rau de tot:https://www.youtube.com/watch?v=clEXNgH6Oj8.
Nu va suparati TPU, si tu, daca ma acuzi de ceva, tu ai cerut sa-ti dau anime de astea. Daca insa ti-au placut si esti multumit, da o fuda, e gratuit :)!