| YusukeUrameshi a întrebat:

Salut as vrea si eu un anime la care sa rad si sa plang big grin

5 răspunsuri:
| Anne_9288 a răspuns:

Yu Yu Hakusho.Are multe faze amuzante insa si unele triste.tongue

| b0gd4nn a răspuns:

Narutotongue uneori razi cu lacrimi alteori te intristezi pana la lacrimihappy

| Cineva231 a răspuns:

Lovely complex.la inceput e mai vesel dar dup-aia dp la ep 13 devine cam trist

| Cristianloveilinca a răspuns:

Salut eu sunt cristian impiedicatul lumi si Miam rupt funduletul de la atatea cazaturi hahahahlaughing

| Deea_1318 a răspuns:

Naruto este cel mai amuzant anime pe care l-am vazut, insa de fiecare data cand are cate o scena trista te face sa plangi. Este un anime extrem de bine facut, il ador :XXX