| WeirdFrance a întrebat:

Am o intrebare espre festivalurile/ conventiile de Anime. Stiti daca vor fi fevtivaluri/ conventi de Anime in Romania anul acesta sau daca stiti ca vor fi, va rog spuneti-mi cand sau cum se numeste festivalul/conventia pentru ca as vrea sa ma duc anul acesta dar nu gasesc nimic pe internet. Stiu ca Otaku Festival va avea loc anul acesta dar nu stiu pe cat. Daca stiti vre-n festival/conventie care va fi anul acesta de Anime, va rog sa imi spuneti. Va Multumesc!

2 răspunsuri:
| Vandal a răspuns:

Cred ca si Comic Con se incadreaza cerintelor tale, care va avea loc pe data de 5-7 mai la Bucuresti, din cate stiu eu.
De Otaku Festival nu stiu, habar n-am cand se tine. Nu voiam sa ma bag cu un raspuns, deoarece nu sunt foarte sigur pe informatiile astea, dar dat fiind ca nu ti-a raspuns nimeni, m-am gandit ca poate o sa te ajute si doar atat. Scuze! xD

| WeirdFrance explică (pentru Vandal):

Nu e nimic. Multumesc!