| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca in 2017 va fi Festivalul Otaku in Romania?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

In Romania gasesti tot felul de festivale,, eu nu stiam pana acum 3 minute ca exista vreun festival 'Otaku' in Romania, da' sa mai aiba si precedent.

| T0T a răspuns:

Dacă afli ceva poate mă găsești acolo laughing

| AdrianaBacescu a răspuns:

Da.

| Juviia a răspuns:

Au băgat pauză, anul viitor poate.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Juviia):

Pai de anul viitor intrebam, nu ai vazut ca am scris 2017?

| Juviia a răspuns (pentru Mayhem666):

Da mai, in 2017 se tine.

| ihacoswhy a răspuns:

"Într-un mesaj pe Facebook, organizatorii Otaku Festival au anunțat absența ediției din primăvara viitoare. Aceștia au decis să ia o pauză în 2016, însă au promis că vor reveni în forță în 2017. " Din 2014 zic ca merg si tot n-am ajuns.

| HandaSei a răspuns:

Păi tocmai ce ai ratat Nijikon, a fost acum recent pe 22 şi 23 luna trecută... ^.^