| Salycumo a întrebat:

Buna! As dori niste anime cu dragoste in baieti cit mai multe, dar personajele frumoasea ceva gen Sekai-ichi Hatsukoi si mia multe, Dau funda. dar in afara de loveless love stage jonjou romantica

Răspuns Câştigător
| NgrMdx a răspuns:

Hm,te poti uita la
Gravitation
Uraboku
Mirage of Blaze
Sukisyo
Ikkoku irokoi romantan
Kyou kara maoh
Kane ga nai
Gakuen heaven
Yami no matsuei
Ai no Kusabi
Haru wo Daiteita
Kirepapa
Nabari no Ou
Level C
Papa to kiss in the dark
Ai de unde alege.Grafica la majoritatea e buna deci vizionare placuta happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lovely complex
Uta no prince sama ( Tokya, Jinguji)
Diabolik lovers
Kamisama hajimemashita, sigur ai auzit de el, (Tomoe)
Kuroshitsuji, are personaje frumoase, dar nu prea e romance (Sebastian, Grell)
Tokyo ghoul, nici asta nu e romance dar are personaje frumoase (Uta)
Amnesia ( Shin, Toma)