| Salycumo a întrebat:

As dori niste anime cu dragoste in baieti cit mai multe, dar personajele frumoasea ceva gen Sekai-ichi Hatsukoi si mia multe,

24 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Junjou romantica
Uraboku
Loveless
Love stage thinking

| Salycumo explică (pentru Deleb):

Le-am privit si pentru informare a ta uraboku nu este cu dragoste intre baieti catare yuki in viata lui anterioara a fost fata asa ca luka il iubea pentru ca inainte a fost fata si erau iubiti erau impreuna... si am suferit mult din cauza animeu-lui ista

| Deleb a răspuns (pentru Salycumo):

E trecut in categoria BL mai pe toate site-urile.

| Salycumo explică (pentru Deleb):

dar oricum nu prea pare asa gen de anime dar altele nu stii ca le-am privit pe acestea

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Deleb):

Mai exact e shounen-ai, adica in yaoi/BL se ajunge la o relatie propriu-zisa, dar in shounen-ai (cel putin in Uraboku) sunt doar sentimente mai puternice de afectiune, nu stiu daca se poate spune chiar dragoste...

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Deleb):

O carte de limba romana n-ai dori?

| Salycumo explică (pentru Hyourinmaru):

ce toti se anina de cartea de limba romana eu aici am intrebat de animeuri omeni buni mai lasati-ma cu cartea voastra delimba romana moooooooooo

| Deleb a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Dar ce am gresit? de curiozitate intreb.

| Deleb a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Dar ce am scris gresit? Intreb de curiozitate.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Deleb):

N-ai gresit nimic, doar ca don'soara care are nevoie de o carte de limba romana si nu se prinde la ce ii trebuie ti-a zis asa: "uraboku nu este cu dragoste intre baieti catare yuki in viata lui anterioara a fost fata asa ca luka il iubea pentru ca inainte a fost fata si erau iubiti erau impreuna". Fata vrea sa vada niho-niho intre baieti si in Uraboku nu este niho-niho. laughing Voiam doar sa punctez diferenta dintre yaoi si shounen-ai. Cred ca ai mai vazut yaoi, nu? laughing

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Salycumo):

Te superi daca te intreb cati ani ai? happy

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Deleb):

Aaah, scuza-ma, imi pare foarte rau, acum am vazut ca raspunsul cu cartea de romana era la tine. Ei voiam sa-i sugerez putina cultura inainte sa se faca de cacao pe net cu vocabularul ei... asa cum e... Ma rog, ai observat si tu, nu?

| Deleb a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Am stat si mi-am citit raspunsurile sa vad ce am gresit, insa degeaba, si m-am gandit eu ca te adresai altcuiva. Am observat si eu, nu e asa greu sa scrii cu litera mare inceputul unei fraze, sau sa pui o virgula, dar in fine sad.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Deleb):

As zice ca nu e doar vorba de litera mare sau virgula, dar na, ce sa-i faci, daca se uita la anime-uri in loc sa mearga la scoala... adica se poate si una, si alta, ce Dumnezeu...

| Salycumo explică (pentru Hyourinmaru):

Ma duc la scoala, iar dac ceva vret sa vorbiti puteti sa o face-ti in privat, in si eu nu vreau anime-uri de care a spus persoana aceia mai sus "niho-niho" am intrebat prusi simplu nu pentru asta este TPU si daca nu aveti raspuns la intrebarea mea nu vorbiti, si nu am spus xca nu mi-a placut anime-ul uraboku fiinda nu e ceva mai romantica dimpotriva mi-a placut. Daca nu aveti ce vorbi decit sa comentati cuvintele alcuiva .....Bla bla spunind cuvintele acestea ati parut ca niste copii de 5 ani.

| Salycumo explică (pentru Salycumo):

SI putea-ti sava dati seamna dupa poza mea de profil cit de tare imi place anime-ul uraboku stiti doar sa comentati dar nu stiti ce se ascunde dupa fata unei persoane.

| Salycumo explică (pentru Hyourinmaru):

O si am ( daca mai intrebat pe mine) 19 ani.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Salycumo):

Oh, imi pare rau pentru tine. sad Sa ai 19 ani si sa scrii in halul asta. Esti la facultate?

| Salycumo explică (pentru Hyourinmaru):

Pff in halul acesta? Uita-te mai intii la tine mai baietas sau fetita ce naiba esti si nu te umfla in pene asa tare ca iti arati cit de... esti.Nu ma intereseaza unde sunt eu la facultate sau unde sunt, nu vreau sa am de aface cu asa oameni dezgustatori.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Salycumo):

Ai ceva sa imi reprosezi? Felul in care scrie o persoana poate spune multe despre ea. Uita-te tu la tine mai intai si invata-te sa scrii calumea (interesant ca nu te intereseaza daca esti la facultate, nu te intereseaza propria viata?).

| Salycumo explică (pentru Hyourinmaru):

Bla bla daca ai ceva cu felul in care scrii poate ma dai in judecata, oamenii ca tine.of.Si daca nu ai inteles eu am scis ca pe tine nu trebuie sa te intereseze viata mea si unde invat eu.Mai ai ceva de comentat?

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Salycumo):

Ce, vrei sa ne oprim? Mie imi place sa rad de prosti laughing laughing laughing

| Salycumo explică (pentru Hyourinmaru):

O nu am stiut ca te rizi te tine insuti ca esti prost.laughing) L a asa oameni trebuie sai lasi in pace ca daca te pui in minte cu prosti dealde tine apu poti sa mori de ris, derbedeule.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Salycumo):

Lol, nici macar nu te simti? Te crezi desteapta deci. laughing