| rapgirl123 a întrebat:

ce intamplari hazlii vi s-au intamplat cand erati cu un coleg sau mai multi in timpul anilor de scoalabatting eyelashes? dau fundita la cea mai amuzanta intamplare iar la final spun si eu povestioara mea :X

Răspuns Câştigător
| PastilaCuZambete a răspuns:

De la scoala? Prof: Ati avut tema?
Tocilarii din prima banca: Daaaa!
in pauza...
bataie cu hartiii\...2 tabere: cei din primele banci si cei din ultimele
ora urmatoare
Prof: eu nu fac ora pana nu e curatenie in clasa!
Elevi: acum facem curatenie! ( dureaza toata ora si nu mai are timp nici sa ne dea teme ca atunci cand se suna toata lumea fuge )

Eu: hai sa chiulim toata clasa la ora asta
Majoritatea: Daaaa!
Tocilaru': Nuu, mie mami mi-a spus sa nu chiulesc niciodata!
Eu: M. si A. (niste baieti mai solizi din clasa ) tu ia-o de maini, tu de picioare si toata lumea afara! Evacuam sala!
Tocilar: Ajutorrr!
Eu: L. tu astupa-i gura te rog! daca nu tace ii dai una perversa ca la 10 D

Prof de desen(are vreo 27 de ani): Am fost sambata trecuta in clubul ala nou care s-a deschis si singurul lucru pe care mi-l amintesc bine e ca erati praf(arata spre mine si inca vreo 2 prietene)
Noi: nuuu,eram obosite dom' prof!
Prof: erati manga(razand)! abia va tineati pe picioare!
Noi: de la tocuri, ce stiti dumneavoastra

punem pioneze pe tot drumul de la usa la catedra
ungem clanta usii cu sapun lichid
odata ne-am inchuiat pe dinauntru si profu a crezut ca a gresit orarul

Excursie la manastirile di nordul Moldovei:
-boring, nu? da de unde
ne-am gasit vreo 10 "ingerasi" fara somn ( pe la 2 noaptea mentioneza ca am dormit la o manastire) asa ca am decis sa mergem in "expeditie" manastirea era in padure, deci am pornit dupa fragi si mure, am mers vreo 10 minute in care am spus doar povesti de groaza si la un moment dat am obosit,se terminase whisky-ul (pe care ni-l luasem la pachet) si am decis sa ne asezam, sprijiniti de copaci, putin ametiti dela alcool si somn nu ne-am dat seama ce dracu' mirosea asa, era miros de urs:o, si am ramas pe loc, aveam toti lanterne si 2 felinare deci era foarte lumina, si numai vedem la vreo 30 m un urs, nu era foarte mare parea pui si iti dai seama ca si mama era in zona, crede-ma ca nu iti poti imagina ce urlete si zbierete erau acolo am ajuns la manastire in 5 minute iar la dus ne luasera 30. excursia aia a fost penala nu o s-o uit prea curand

ne batem cu creta in pauza si in ora nu are profu cu ce sa scrie
pictam peretii, dar preferam sa-i spunem personalizare
jucam fotbal cu ghiozdanele, volei cu penarele, prinsa printre banci

5 răspunsuri:
| flory_8014 a răspuns:

Pei.eram in ora, si ce-mi veni mie sa-i zic colegei mele de banca sa ne facem nod la par, adica sa ni-l impreunam...ea avea parul blod iar eu negru amuzandu-ne aman2 in ora una de alta ne atrage profu atentia...si ne pune nota 2.bineinteles la aman2. vreau sa spun ca am uitat ca ne-am legat parul si ne-am ridicat sa ne indreptam spre catedra bineinteles ca fiecare pe partea ei din pacate ne-a oprit nodul in clipa aceea toata clasa era pe burta.happy

| diavolita_4468 a răspuns:

Buna.intamplarea mea este de genul:eram cu coleggii mei la un joc de adevar si provocare.m-au provocat colegi sa sarut un baiat.ok am aceptat finca imi placea batatul acela.m-am aplecat sa il sarut prima si totii au inceput sa rada.atunci m-am speriat si am plecat. baiatul acela a venit langa mine si mi-a spus ca este intr-o relatie.si acum rad cand imi aduc aminte ce fata aveam cand totii radeaulaughinglaughinglaughing

Răspuns utilizator avertizat
| TinyBunny a răspuns:

Profesorul nostru de mate ne preda geometria. S-a apucat sa ne deseneze o figura concava la tabla. S-a dat in spate si si-a admirat capodopera: arata ca ceva lung ce au barbatii...mda in fine. Am inceput sa radem...

| PastilaCuZambete a răspuns:

Intamplare amuzanta nu mi s-a intamplat da pot sa spun ca eu amuz pe alti.In fiecare seara de 2 saptamani incoace n-i s-a pus pata mie si inca catorva pers pe un om care e sifonu garzii in oras.In fiecare seara ne urcam pe bloc si ii aruncam cu oua pe masina.Saracu e terorizat aseara la pus pe fiu-so sa stea pe bloc toata noaptea si el statea la scara iar nevastasa pe terasa sau Eram la piscina cu mama si o colega.
Alerg eu repede spre mama sa ii zic ceva si apare in fata mea un prieten foarte dragut.Eu ma impiedic,ma lovesc si mi se rupsese si slipul.
Foarte nasoala fazaaaaa! m a trimis mama ieri la piata sa ii cumpar niste fructe (banane, chivi si mere) am luat chivi, mere si mergeam sa caut si bananele iar un amic mi a zis "salut" eu nu l am auzit si a venit la mine si mi a zis din nou "salut" iar eu "scuze nu te am auzit eram cu ochii dupa banane"
o data m am deochiat singura trebuia sa merg la club si m am aranjat si dupa ziceam "mama ce frumoasa sunt" si toata noaptea nu mai puteam de cap