| FionaFlower12 a întrebat:

Cine imi da si mie niste anime? As dori mai multebig grin Dau funda!big grin big grin

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| FionaFlower12 explică (pentru ryuu):

Daca nu mai ai si altele...mai astept si pe altibig grin Eu as vrea sa le desenez.Si acelea nu prea imi plac.

| KillSwitchRo a răspuns:

Ceva cu actiune:Naruto shippuden
Bleach
Fairy tail(foarte tare)
Devil May Cry
Ecchi:Highschool DxD
Highschool of the dead
Infinite stratos
Rosario+Vampire
Kampfer
Gore:Blood-C

daca nici una nu ti se potriveste intra aici si dai la gennuri> alegeti un gen si o sa apra acolo destule anime traduse foarte bine in romana http://anime.kage.ro/

| FionaFlower12 explică (pentru KillSwitchRo):

Eu am cerut niste poze anime ca sa le desenez.Am uitat sa mentionez cand am pus intrebarea ca eu vreau niste poze cu anime ca sa le pot desena.