| Miko_Miko_2000 a întrebat:

-Buna! Din nou am doua intrebari! Puteti sa raspundeti si numai la una daca numai la una stiti raspunsul.

1)Dati-mi niste seriale coreene de dragoste, cu trupe de baieti sau fete sau trupe micste, in fine.Sa fie cu cantareti si sa fie de dragsote.De preferat daca puteti dati-mi unul cu final fericit.Nu imi plac cele nefericite. Unul in afara de The Strongest K-POP Survival si sa se gaseasca in romana.

2)Dati-mi serilale de DRAGOSTE cu FINAL FERICIT in care fata se costumeaza in baiat.Sa se gaseasca in romna.

Si se pare ca mai am o intrebare.Mi-a venit asa pe moment si ma gandeam sa o pun.Eu ma uit si la animeuri, iar desi nu sunt o mare fana yaoi ma intrebam daca exista si seriale coreene cu boyxboy (gay).Nu vreau nici un exemplu.Eram doar curioasa.

1 răspuns:
| Lady2909 a răspuns:

1)-Dream high 1;
-Dream high 2;
2)-To the beautiful you;
Cele de mai sus nu sunt in romana, dar sunt subtitrate in romana.(sunt seriale coreene, chiar daca denumirea este in engleza).