| Alexya97 a întrebat:

Sincer, in ultimul timp m-am uitat la seriale coreene, si am incercat sa gasesc cateva seriale cu trupe de muzica sau ceva asemanator. Imi dati si mie niste seriale coreene bune care sa aiba si muzica in afara de you`re beautiful si k-pop extreme survival? Multumesc multbig grin

Răspuns Câştigător
| EXPRO a răspuns:

Dae Jang Geum (Giuvaierul Palatului)
Hur Jun (Legendele Palatului Dr. Hur Jun)
The Graet Queen Seondeok (Secretele De La Palat; joaca un actor din 49 Days)
Jumong (Legendele Palatului : Printul Jumong)
Dong Yi (Vremuri Apuse/Legendele Palatului Concubina Regelui)
Regatul Vanturilor
Negustotul Lim-Sang OK (Legendele Palatului Negustorul Lim Sang-ok
Legendele Palatului : Cavalerul Ratacitor si Frumoasa Raza de Luna (Return of Iljimae/Intoarcerea lui Iljimae)
Iljimae
Gyebaek (Legendele Palatului Gyebaek)
Emperor of the Sea (Imparatul Marii)
Kim Soo Ro (Legendele palatului : Kim Suro, Regele de Fier)
Yi.San.(Furtuna.la.Palat)
Jejoongwon (2010) Complete
Hwang.Jin.Yi
Painter Of The Wind
Bad.Guy.(Bad.Man)
Star.in.My.Heart
Empress.Chunchu
Boys.Over.Flowers
Swallow the Sun
IRIS
The Duo
49 Days

TOATE AU COLIOANE SONORE IN EA ( MUZICA)

3 răspunsuri:
| heroforyou a răspuns:

Boys over flowers-serial

| AndreeaElena12 a răspuns:

Cauta pe blogul lui aniola sunt multe seriale online. Ca muzica incearca sa asculti melodiile trupelor SS501, Shinee, 4 pm, girls generation, 2am,

| Allecsxa a răspuns:

Te poti uita la Dream High 1 si 2...