| BlackRaven45 a întrebat:

Îmi puteţi spune un anime gen Kamisama Hajimemashita sau Inu x Boku SS? Adică o fată care are un servitor\majordom şi în final ajunge să se îndrăgostească de el. Sau un anime gen Kuroshitsuji? Unde o fată\ un băiat face un contract cu un demon.

Mersi! Dau fundă! ^^

3 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Gugure! Kokkuri-san.-Actiunea se petrece tot intr-un templu, baiatul fiind tot o vulpe.(Si actorul lui de voce e actorul de voce al lui sebastian din kuroshitsuji).Dar pana acum are doar 5 episoade aparute.big grin Dar e fain.

| BlackRaven45 explică (pentru Nanami利):

Îl ştiu. Şi eu îl urmăresc. E aşa kawaiii! ^^

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Un anime asemănător cu Kuroshitsuji ar fi Makai Ouji: Devils and Realist.