| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteţi sune un anime romatic? Să fie o poveste asemănătoare cu "Kamigami no Asobi" sau "Brothers conflict".Cu nişte băieţi care se îndrăgostesc de o fată. Mi se par interesante anime-urile de genul. rolling on the floor

Dau fundă! happy

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Buna, sa vedem poti incerca:
*Amnesia;
*Diabolik Lovers(cu toate ca aici numai iubire nu mi se pare.cel putin nu de la toti);
*Hakuouki(3 sezoane);
*Hiiro no Kakera(2 sezoane);
*Uta no☆Prince-sama(2 sezoane);
*Arcana Famiglia;
*Kiniro no Corda: Primo Passo;
*Heart no Kuni no Alice: Wonderful Wonder World(e film);
*Hanayaka Nari, Waga Ichizoku: Kinetograph(2 ova-uri);
*Starry☆Sky;
*Hanasakeru Seishounen;
*Ouran Koukou Host Club.
Cam atat cred ca stiu, vizionare placuta.happy

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Dalyan):

Am văzut 5 ep din ''Diabolik lovers''. Acolo numai iubire nu e + devine deja o prostie. -_-
Am sa încerc anime-urile. Mulţumesc foarte mult! :*

| Dalyan a răspuns (pentru BlackRaven45):

Cu placere:*.Ce-i drept la sfarsitul anime-ului Diabolik Lovers ar parea ca apare o posibila iubire, dar in restul anime-ului fatuca aia e doar o punga de sange pentru vampiri.=)

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Dalyan):

O ''bancă de sânge'' mai bine spus. rolling on the floor)

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Dalyan):

Sau ''un recipient de sânge'' aşa cum o numeşte Raiji. Scuze că te întreb aici dar ai vreun personaj preferat din ''Diabolik lovers''?

| Dalyan a răspuns (pentru BlackRaven45):

O "banca de sange" suna mai binerolling on the floor Pai ca aspect imi place mai mult Shu, dar la comportament il aleg pe Subaru(i se vede ochiul prin par wtf?).Tu ai vreun personaj preferat pana acum?

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Dalyan):

Am văzut şi eu că Subaru are păr transparent. rolling on the floor Sincer cel mai în regulă mi se pare Raiji dar şi el are probleme cu capul. Dar acum sincer, lui Kanato îi lipsesc nişte ţigle de pe casă! Multe ţigle! Copilul ăla are probleme mari de tot la mansardă. Dacă înţelegi ce vreau să spun.

| Dalyan a răspuns (pentru BlackRaven45):

Ce-i drept Reiji pare cel mai intreg la minte dar e prea rece si indiferent. Kanato e un specimen, dupa ce ca e sarit mai si arata ca unu, dar ursu lui imi placelaughing Tot ce imi place la Kanato e parul mov, si cearcanele alea..Arata ca un animal flamandlaughing

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Dalyan):

rolling on the floor Dacă vrei hai să vorbim în privat.

| Dalyan a răspuns (pentru BlackRaven45):

Sigur, mai bine acololaughing

| Dalyan a răspuns (pentru BlackRaven45):

Ca fapt divers... unde vorbim in privat?laughing Sunt putin paralela, tot ce am facut pe aici o fost sa pun intrebari si sa dau raspunsurilaughing

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Dalyan):

Hai mai bine în privat.winking

| Dalyan a răspuns (pentru BlackRaven45):

Imi zice ca nu accepti mesaje private, vezi la setarithinking

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Dalyan):

Gata. Încearcă acum. big grin

| Dalyan a răspuns (pentru BlackRaven45):

Parca imi zisa ca a fost trimis.Ai primit?

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Dalyan):

Yep.