| ElenaOana15 a întrebat:

Buna,imi recomandati va rog niste anime de dragoste cu grafica gen Hakuouki? big grin
Dar va rog, nu imi recomandati anime cu personaje care au fete de copii de 10-11 ani laughing
P.S. am vazut Ao Haru ride,Brothers Conflict,Diabolik Lovers,Hiiro no kakera,Tonari no Kaibutsu-kun, Inu x Boku ss si Amnesia big grin
FUNDAAA

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hi
Nakajima Atsuko, designerul de la hakuouki a mai lucrati si la alte anime-uri, dar nu prea sunt asa de bune sau populare, majoritatea fiind destul de vechi.
Ranma 1/2
Princess princess
Trinity Blood

In rest, ar mai fi si alte anime-uri cu design frumos. Spre exemplu : Toradora, Kaichou wa maid-sama, Vampire knight, Uraboku si Arcana famiglia.

| puppetmaster a răspuns:

Guilty crown
sukitte ii na eu
kimi ni todoke
kamisama hajimameshita