| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine cu niste idei, am de facut la romana o descriere si nu ma pricep.
Faceti descriere stiintifica a felului in care traieste un urias pe o planeta imaginara.dau funda :*

1 răspuns:
| Melly98 a răspuns:

Vorbeste si tu despre o lume paralela a noasta unde stiinta e mult mai avansata
si un cercetator a facut un ser prin care facea sa creasca plantele, fructele si altele mult mai mari, dar serul ala ramanea in fruct. Fructele cresteau intr-adevar, dar aveau defecte, 1 cresteau dupa 5 min de 2 ori mai mult si dupa 2 zile de cresteau foarte rapiid si fructu cantarea nu stiu cat 5 kg?, tipu vezi tu cum faci sa pape serul, devine mare, il captureaza armata *-*, fac experimente pe el, si iti dai seama cata mancarica trebuie sa ii dea daca a atins vreo 5 metri laughing sau cat vrei tu. Bafta :*