| Irishhh a întrebat:

O prietena mi-a spus de o banda desenata(cred ca manga sau anime) despre 2 băieți ca personaje principale unul cu parul lung si brunet (cred) care fug de ceva mafie si care are un prieten blond si cu ochelari gen Harry Potter pe nume Arni care e personaj secundar si se îmbracă destul de ciudat...îmi pare rău ca descrierea e așa vagă...dau funda! multumesc anticipat

1 răspuns:
| xFluing a răspuns:

Banda desenata...

Anime...

Banda desenata

Anime...

Ioi, doamne. Anime = desene animate japoneze (deci ANIMATE) si manga = benzi desenate japoneze (BENZI as in COMIC)