| Hyourinmaru a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cine este fata din centru, cea cu ochelari?
https://www.facebook.com/......329985477/
Sunt destul de sigura ca am mai vazut-o undeva, poate am vazut si anime-ul din care este, dar am un lapsus teribil si chiar vreau sa stiu cine este! Si daca puteti sa-mi spuneti si cine sunt ceilalti in afara de ala din SAO, Sakura, Makoto Itou si Alois Trancy... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey!
1. Barba Neagra - One Piece
2. Amiralul ala de lava - One Piece
3. Fullmetal Alchemist
5. nu imi aduc aminte chiar de tipa aia cu ochelari laughing
8. Code Geass

| Hyourinmaru explică (pentru ryuu):

Mi-am adus eu aminte laughing Este Yamamoto Yuri din Bokura ga ita si chiar l-am vazut. Multumesc foarte mult pentru celelalte!

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru ryuu):

Și 7 este din School Days. happy

| Hyourinmaru explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Stiu, il cheama Makoto Itou si imi place sa-l poreclesc "calaretul fara cap" laughing If you know what I mean. Ai vazut School Days?batting eyelashes

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Visual Novel-ul e mai bun... mai multe scene horror și are și hentai. Anime-ul a fost așa-și-așa. big grin

5 răspunsuri:
| NASA10 a răspuns:

Una BUna RAU!