| MadRaven a întrebat:

S-a confirmat sezonul 2 din Shingeki no Kyojin?
Mulţumesc.

10 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Încă nu, dar sigur va apăreahee hee

| YoureGoingDown a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Va aparea sigur... dar inca nu se stie candwinking

| MadRaven explică (pentru YoureGoingDown):

Eu am citit undeva ca producatorii vor un final cat mai original, de asta nu vor produce si sezonul 2.
De ova stiam, dar vestea ca nu se va face sez 2 m-a bulversat laughing)

| єχcєєℓ a răspuns (pentru MadRaven):

E clar, dacă nu se va face un sezon 2 o termin de tot cu animeurile
laughing
Toate animeurile bune se termină prea repede.

| MadRaven explică (pentru єχcєєℓ):

I know that feeling laughing
Adică, acum devine şi SNK mult mai interesant şi te ţine cu sufletul la gură, acum anunţă ăştia că îl termină.
Ce-i cu lumea asta? laughing
Toate animeurile bune şi grozave se termină mult prea repede. sad

| YoureGoingDown a răspuns:

Inca nu s-a terminat primul sezon si tu deja astepti sezonul 2 laughing... O sa apara un Ova pe data de 9 Decembrie si atat deocamdatawinking

| pufoosulLtEu a răspuns:

Va aprea sigur pentru-ca in manga sunt peste 40 de episoade deci n-are cum sa nu mai iasa sezonul 2! 8))

| EuIntrebareTPU a răspuns:

Noob. pufoosul, sti ca manga poate avea si 500 capitole si nici sa nu fie anime sau doar cu 12-25 episoade nu? Sezonul 2 nu cred ca va mai aparea..probabil ca au dat faliment cine stie.

| MadRaven explică (pentru EuIntrebareTPU):

S-a confirmat deja ca apare, acum cateva luni.

| Mihai_Covaciu_1995 a răspuns:

O să apară un nou sezon pe data de 25 iulie sau in august.