| CiorbistFucker a întrebat:

Saptamana viitoare plec in tabara de vrajitoare incepatoare si chiar atunci sunt si inscrierile la Academia Vrajitoarelor Junioare si mie teama ca nu o sa am cand sa ma inscriu.cryingCe sa fac? Nu pot sa nu plec, dar nici sa nu ma inscriu.

Credeti ca ar merge vraja de "2 in 1"? Adica sa fiu in 2 locuri in acelasi timp?
E adevarat ca dupa esti epuizata si zaci vreo 10 zile la pat? Unchiul meu am auzit ca a patit asa pentru fortarea memoriei crying. Cine stie leacuri pentru trecerea migrenelor si epuizare totala? Fara cele cu muci de sconx sau zeama de limax.sad

FUnda

9 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Pui niste miros de sconx int-un borcan si sosete murdare apoi adaugi pipi de rechin si bei.Si-ti trece durerea!

| CautNume a răspuns:

Comics nu inseamna gluma ma nu intelegeti (apropo cam naspa) pentru asta e T/A

| bogdan14_5722 a răspuns:

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh! M-am **** pe mine de ras. (De ce nu te duci la scoala de farmece si vrajitorii Hogwarts. Da in ultimu timp e cam agitata situatia ca Valdemort e nervos rau si o sa iasa cu scandal.) Tu chiar vorbesti serios? Sper ca ai intrebat la misto ca nici mama psihologilor nu te mai ajuta. Iti trebuie socuri electrice de 380V.

| BadLuckBryan a răspuns:

Buna.Eu sunt vrajitor si am fost si eu in tabara aia.E super.Am invata sa merg pe matura, multe vreji, cum sa omor castori etc.Te vei distra si nu iti face griji Academie.Fa vraja 2 in 1 si vei reusi, nu te epuizeaza deloc.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, schimba-ti dracu numele sau da pe logout!

| Rustin a răspuns:

Pentru fortarea memoriei? De unde creier, nu tiai pus intrebarea asta ma intai
se vede ca semeni pe unchitau la ce intrabre ai pus
stii vorba aia:"cum ii turcu asa-i pistolu"

| Mentaaaaa a răspuns:

OMFG! Nici cand eram mica nu inventam atatea prostii... dar sa stii ca o iau cam in serios adica chiar pari nebuna. Serios vorbind du-te la psiholog.

| PedoBearxD a răspuns:

Ești nebună, dudă. Cea mai bună soluție e un psiholog. Lasă poveștile că nu ne impresionezi. Ești demnă de milă laughing

| CiorbistFucker explică:

Daca nu sunteti in stare sa da'ti raspunsuri folositoare puteti frumos sa da-ti click pe X-ul din dreapta si sa inghititi in sec.