| Sibyl a întrebat:

.Stie cineva cate episoade si sezoane sunt din anime-ul Amnesia? Fundita.

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Buna. Anime-ul are un sezon si 12 episoade.

| Sibyl explică (pentru ryuu):

Waw da activ estilaughing Mersi^^

11 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Pai in primul rand urasc anime-urile facute dupa joc.
Si in al doilea rand s ar putea sa faca inca un sezon deoarece, exista doua jocuri.

Vom trai si vom vedea.

| Sibyl explică (pentru Miauti):

M-am uitat la poze cu jocul si nu pare sa aiba vreun sens cu anime-ul...Esti sigur ca vorbim despre acelasi lucru?

| Miauti a răspuns (pentru Sibyl):

Pai se numeste marketing. cum promovezi un joc daca nu-i faci un anime. crezi ca e singurul anime pentru joc. Sant anime-uri care fac reclama la masini, sau zone turistice, ca de exemplu; Next A-Class, Pes

Amnesia Later - 2012
Amnesia Crowd -2013 Aici a fost problema vanzarilor, cand au scos Amnesia nimeni nu stia despre ce era vorba. Toata lumea a crezut ca va fi o continuare, o noua poveste mai profunda a lumii Amnesia, dar nu a fost asa, ci pur si simplu a fost aceeasi poveste. Si aici a intervenit marketing-ul cu animeul.

Dar la noi gustul la visual novel pare mai degraba animeul. cand apare un anime hop "ce misto e!"

iti sugerez sa te uiti la "Tasogare Otome x Amnesia"

| Blackyuu a răspuns:

Anime-ul are un sezon si 12 episoade. Crezi ca s-a terminat naspa? sau vrei sa il vezi?

| Sibyl explică (pentru Blackyuu):

Vroiam sa il vad si l-am si vazut.dar nu imi place cum s-a terminat.Chiar voiam sa stiu in lumea ei reala cu cine eralaughing

| Blackyuu a răspuns (pentru Sibyl):

Dar oricum Ukkyo era frumos!

| Dalyan a răspuns (pentru Blackyuu):

Hei, sunt tot Sibyl..mda problema cu idlaughing Toti erau frumosi injafara de Kent(cel putin mie mi-a placut cel mai putin) Shin, Toma si Ukkyo (love laughing ) Iar Ikki era..nu urat dar nu ma atrage in mod deosebitthinking

| Blackyuu a răspuns (pentru Dalyan):

Mda ....asa gandesc si eu! Shin mi-a placut la inceput apoi Toma apoi Ikki apoi Ukyoo

| Dalyan a răspuns (pentru Blackyuu):

Oricum cea mai sensibila faza a fost la sfarsit cu Ukyo.

| SarahAviva a răspuns (pentru Dalyan):

Sunt de acord cu tine : <