| xxxxxlovexxxxx a întrebat:

^^ stiti cumva aplicatii de descarcat animeuri pentru iphone?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mai bine intri pe browser-ul tau si le vezi direct pe net. Nu prea sunt bune aplicatiile pentru asta.

| SuntFataInPlm a răspuns:

UnderAnime

| Farcas_Cassi_1998 a răspuns:

Eu mi-am descarcat VDownload. nu e pentru anime-uri dar poti sa-ti descarci gratuit 15 videoclipuri. intri pur si simplu pe un site ca anime44, anime show sau multe altele, si cad pornesti videoclipul de pe aplicatia asta te intreaba daca vrei sa il descarci. E super usor si destul de rapid. Ti-l recomand happy