| DiaNa357 a întrebat:

Bunahappystiu ca sunt fata si suna cam ciudat dar baieti, care e replica voastra de agatat fetele?laughing Funda pentru cea care mar,, agata,,happy

Răspuns Câştigător
| SoulHealer a răspuns:

Ok, nu cred ca ar fi o replica anume pentru mine, pur şi simplu sunt eu însumi, încerc să atrag o anumita persoana pe care o simpatizez prin diferite gesturi.

Un sărut face cât 1000 de replici de agăţat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, cineva serios ar folosi,,buna" asa ca tine big grin
Unii mai smecheri,, HeY".
Poti folosi si,, buna scumpete''.
Sau,, ceaw dulceata''.
Dar, ar merge si un,, buna iubi''.
big grin big grin big grin big grin
Sall iubire, vrei sa iesi la film cu mine. Iti promit ca vom vedea numa' filme aiurea laughing
funda plzzzzz