| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de niste raspunsuri....in camera la mine mi-am desenat pe un perete o masina big grin cu culori de lemn nu stiam ce sa folosesc acum mai vreau sa imi desenez ceva dar nu stiu ce si nu stiu ce sa folosesc ca sa desenez ce culori etc ma puteti ajuta plzz?happy

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

Acuarele,eu am desenat si cu tempera,dar acrilicele sunt mai bune thinking Poti sa iti mai desenezi anime,sau habar n-am,chestii abstracte,poti folosi albastru inchis,negru, daca esti baiat, oricu depinde si ce culori ai in camera de exemplu eu m mov si galben si am folosit : rosu, albastru, mov si potocaliu.

| benytto a răspuns (pentru Lamaitzza):

Aham
eu am camera albastra happy ma gandeam sa desenez ceva abstractic

1 răspuns: