| hiyorin234 a întrebat:

Buna TPU
Am o rugaminte pentru cei care se uita la anime-uri.
Imi puteti recomanda niste anime-uri regale,romantice? Gen cu printi si printese ^^
Am vazut Akagami no Shirayuki-hime si Akatsuki no Yona si mi-au placut extrem de mult, nu stiti niste serii asemanatoare?
Multumesc anticipat!^^

Răspuns Câştigător
| Cretu_Daniela_2003 a răspuns:

Kannazuki no Miko

Himemiya Chikane este o adevărată domnişoară de familie bună, cu un aer cool şi care îi descrie cel mai bine provenienţa. Kurusegawa Himeko îi este devotată şi în secret o foarte bună prietenă. Vieţile lor nu au parte de prea multă agitaţie, până în momentul în care un rău strămoşesc iese la iveală. Spre a-l combate, Chikane şi Himeko trebuie să adopte rolul preoteselor Lunei şi Soarelui.

4 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Inuyasha

| hiyorin234 explică (pentru Ax3LdeV):

L-am vazut ^^
Totusi multumesc

| Nyya a răspuns:

Soredemo Sekai wa Utsukushii e super frumos și e genul pe care îl dorești(mie mi-a plăcut foaarrte mult)