| costi777 a întrebat:

As vrea sa stiu cine este mai puternic dintre : Sasuke,Sasori,Deidara,Itachi,Madara(Tobi, Obito) si Gaara?

Răspuns Câştigător
| MaryMarya001 a răspuns:

Obito

| costi777 explică (pentru MaryMarya001):

Da cred si eu ca Obito il invinge pe Sasuke si Itachi, dar nu asa usor as vrea sa imi zici de ce crezi tu ca Obito ar putea sa il inviga pe Itachi si Sasuke 1 vs 1 nu Sasuke cu Itachi vs Obito... sper ca m-am facut inteles deja ti-am dat funda.

| SmokeHD a răspuns (pentru MaryMarya001):

De fapt este Madara, pentru ca Madara nu = Obito, Obito =Tobi si tipul care a atacat satul Frunzei. Madara este cel mai puternic Shinobi, de ce? pentru ca el si inca Eremitul celor 6 cai, au reusit sa trezeasca rinneganul. Acum probabil va ganditi ca Hashirama l-a invins pe Madara, da adevarat, l-a invins, cand acesta nu isi folosea sharingan-ul, pentru ca nu era obisnuit cu el avea ochi noi si l-a atacat asa miseleste adica pe la spate sa zic asa, daca ar fi inca o lupta reala intre Madara si Hashirama in prezent, Hashirama nu ar mai avea nici o sansa. Madara a batut 5 kage de unul singur.

3 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Hm, Obito. laughing