| MXxXMXxXM a întrebat:

Cand apare attack on titan sezonul 2?
Funda. happy

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey! Nici macar nu s-a dat green-lit pentru inceperea productiei. Deci nu se stie cand sau daca va fi sez 2.
Daca e sa aflu ceva (oficial) voi anunta aici pe TPU.winking

6 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Nu se știe nici dacă va apărea.

| MXxXMXxXM explică (pentru Blamely):

Dar de ce? sad ne-au lasat cu ochii in soare, nu au lamurit mai nimica si au dat de inteles ca o sa fie o continuare... eu sper ca va fi. happy

| mephistto a răspuns:

Si eu ma uit la acest anime happy Cel mai probabil o sa apara peste un an sau doi straight face Funda?

| Levandre a răspuns:

Probabil va aparea pe la sfarsitul lui 2015 sau in 2016.

| Levandre a răspuns:

Probabil va aparea pe la sfarsitul lui 2015 sau in 2016. Oricum, de aparut o sa apara.

| MXxXMXxXM explică (pentru Levandre):

Pfff, ce mult trebuie sa asteptam. straight face