| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

cine s-a uitat la anime-ul misekoi, cu cine ramane baiatul? cu fata blonda sau fata bruneta? ( nu mai stiu cum ii cheama ) Funda

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Nu se știe exact pentru că ei nu își mai amintesc trecutul de acum 10 ani în totalitate dar se pare că toate trei au făcut o promisiune cu un băiat la fel cum Raku a făcut-o cu o fată. Posibil să fi făcut cu toate 3 și toate cheile sa fie bune etc. Oricum în manga mai apare o fată cu cheie și chiar nu mai înțeleg nimic din ce s-a întâmplat.Revenind la întrebare eu cred că o va alege pe Onodera fiindcă e îndrăgostit de ea.Mai e mult până la final oricum laughing

4 răspunsuri:
| KirisakiHimea a răspuns:

Eu ma uit la Nisekoi si nici in manga nu s-a aratat finalul inca dar eu am o presupunere ca va ramane cu Chitoge(fata cu parul blon) deoarece atunci cand ea a incercat cheia in pandativ s-a rupt cheia. Daca nu s-ar fi rupt ar fi mers cheia si atunci animeul s-ar fi terminat.El ori cum le-a cunoscut pe ambele si pe Chitoge si pe Onodera(fata cu parul saten) si a mai cunoscut-o si pe Marika care spune ca ei i-a promis ca se va insura.
Inca nu se stie nimic sigur dar teoria mea este ca va ramane cu Chitoge.
Fundita?

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru KirisakiHimea):

Dar nu inteleg ceva, la inceput zice ca Onodera a facut promisiunea cu el ( ea zice),, dar de fapt riko (blonda ) i-a dat medalionul si a facut promisiunea, minte bruneta sau ce?

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru єχcєєℓ):

Pai cate episoade are? eu as vrea sa o aleaga pe fata blonda

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Andreea_Ureche_1999):

Pai are doar 20 dar nu se știe dacă va fi și un sezon 2. Îți recomand să citești manga, e ongoing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Andreea_Ureche_1999):

Nu se știe exact pentru că ei nu își mai amintesc trecutul de acum 10 ani în totalitate dar se pare că toate trei au făcut o promisiune cu un băiat la fel cum Raku a făcut-o cu o fată. Posibil să fi făcut cu toate 3 și toate cheile sa fie bune etc. Oricum în manga mai apare o fată cu cheie și chiar nu mai înțeleg nimic din ce s-a întâmplat.Revenind la întrebare eu cred că o va alege pe Onodera fiindcă e îndrăgostit de ea.Mai e mult până la final oricum laughing