| Buffulete a întrebat:

Imi amitesc ca anul trecut am inceput sa vad un anime si habar n-am cum se numeste, am vazut abia primul episod, pe-atunci nu eram asa cu cele romance(cred ca e romance din primul episod) si tare as vrea sa incep sa-l vad. Era vorba despre o fata cu parul mov lung care inota, o amica de a ei mai timida si erau 2 baieti, unul o placea pe cea mai timida, cam asa din cate stiu.
Cine stie funda, bineinteles.

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Kimi ga Nozomu Eien

| Buffulete explică (pentru ryuu):

Multumesc frumos! L-am cautat de ceva timp!

| ryuu a răspuns (pentru Buffulete):

Vizionare placuta!winking

5 răspunsuri:
| Buffulete explică:

Cine stie primeste funda*, sorry.

| DrNefarious450 a răspuns:

Am vazut aia pe youtube, mi-a venit sa vomit

| Stoian_Bianca_1980 a răspuns:

Ooo... Daca asta este intrebarea ta atunci ai gasit persoana potrivita! Am vazut o gramada de animeuri si sunt multe pe lista de asteptare...
Actiune:Naruto,Naruto Shippuden,Bleach si Kurushitsuji.
Horror:Highschool of the dead si Blood C.
Romantice:Vampire Knight,Junjou Romantica(il gasesti doar pe YouTube si este in alte limbi pentru ca in romana sunt luate de PeTeava si sunt sterse din cauza drepturilor de autor),Paradise Kiss,Fruits Basket,Rosario+Vampire,Tu love-ru(continuarile Tu love-ru darckness si Motto Tu love-ru), Sankarea, Sword Art Online, Boku wa Imouto ni koi wo suru, Akikan si Kaichou wa Maid-sama!
Astea sunt cele pe care le-am vazut plus ceea ce este pe lista mea de vizionari viitoare! Vizionate placuta! Sper ca o sa alegi sa te uiti si la animeurile mele chiar daca dai funda altei persoane! :-)