| BlackRaven45 a întrebat:

Tocmai am terminat de văzut anime-ul "Kamigami no Asobi". Ştiţi cumva dacă va avea un sezon 2? Dacă da atunci când?
Dau fundă! happy

P.S. Îmi spuneţi şi părerea voastră despre anime? big grin

1 răspuns:
| ryuu a răspuns:

Hei! Imi pare rau nu pot sa-mi dau cu parerea, deoarece nu am urmarit anime-ul. Dar incercand sa fiu la curent cu noutatile din acest domeniu, am cateva informatii.
Seria va avea un ova, plus a fost anuntat un nou joc ''Kamigami no Asobi". Inca nu au fost anuntate datele lansarii.
Deci este posibil sa fie si un sezon 2, decat dupa ceva timp de la lansarea jocului. Primul joc a fost lansat pe 24 Octombrie 2013, de abia dupa jumatate de an (5 Aprilie a.c.) a fost lansata adaptarea.

Sper ca te-am lamurit!