| Ramo137 a întrebat:

Hey, stiti anime-ul kamigami no asobi? l-am terminat acum 2 sapt si a fost superb, faza e ca acum nu mai gasesc anime-ul pe nicaieri in romana,. bine cateva episoade exista dar de exemplu episodul 4 nu, si altele sad dau funda! pacat de acest anime e prea bun.

3 răspunsuri:
| Iknowthat a răspuns:

Există, trebuie doar să-ți faci cont pe vk.

| Ramo137 explică (pentru Iknowthat):

Am cont, nu imi apare niciunde video pe VK sad

| Kittendae a răspuns:

Descarca pe mobil aplicatia trilulilu di o sa gasesti multe anime-uri subtitrate dau daca nu cauta pe google Animekake... sper ca te-am ajutata happy