| Leon09 a întrebat:

Vreau sa ma uit la un anime din copilarie dar nu imi aduc aminte cum se cheama, am sa dau cateva indicii poate stie cineva.Personajul principal avea o casca de motor si vorbea cu el (asta din ce imi aduc aminte), atunci cand isi punea casca putea sa scoata o sabie din mana si avea diferite lupte cu demoni parca, avea o motocicleta demon si iubita lui se numea Kamishyo. Stie cineva cum se numeste anime-ul?

Răspuns Câştigător
| JackDurden a răspuns:

Sadamitsu the Destroyer

6 răspunsuri:
| Sakura13574 a răspuns:

Hmmm...pai stiu un anime in care este o fata care merge pe motocicleta si nu are cap si poarta o casca...si in acelasi anime este si o fata care are o sabie.

| Leon09 explică (pentru Sakura13574):

Personajul principal purta casca happy dar imi poti spune si numele acelui anime care il stii tu? poate...

| Sakura13574 a răspuns (pentru Leon09):

Durarara

| 123456FOREVER a răspuns:

AKIRA. probabil

| Narcis494 a răspuns:

Salut daca esti sigur ca o chema Kamishyo atunci cauta asa pe google "Kamishyo anime" si poate iti apare vreo fata cunoscuta vezi poza si cauta anime da numai daca stii sigur eu am cautat Kamishyo si mi-a dat-o pe fata din tokyo ghoul care i-a dat puteri lui kaneki

| Leon09 explică:

Nimeni? sad