| jpg98 a întrebat:

vreau sa stiu si eu cateva chestii. in naruto shippuden, sasuke ...care-i treaba cu el,tipa aia roscata din grupul lui si sakura,adica e indragosteste de vreuna, vreau sa ma uit la niste episoade cu ei, imi puteti da cateva?

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

Hm. pai Sasuke nu e indragostit de karin, adica tipa aia roscata, nu ii pasa de ea, chiar o omoara.Stiu ca ea il iubea, atat ea cat si sakura.E posibil ca sasuke sa fie indragostit de sakura :-j cel putin asa am auzit de la cei care citesc manga, eu nu stiu exact pentru ca nu imi place manga, in anime inca nu a aratat nici un semn cum ca ar fi interesat de vreo fata.
Cred ca aici e episodul in care apare si sakura si karin si sasuke, dar nu stiu sigur asa ca scuze daca gresesc, dar sunt la zi cu episoadele si nu mai stiu bine. http://www.deseneanime.ro/naruto-shippuden-episodul-211/.
Succes!

1 răspuns:
| positivity a răspuns:

Sasuke e mult prea preocupat de răzbunare, nu are timp de fete. Citesc manga, şi sinceră să fiu, Sasuke nu dă nici o dovadă că i-ar plăcea o fată. Doar fratele lui, Itachi, îl mai îndulceşte. Te întrebi, de ce am spus Itachi, dacă l-a ucis deja Sasuke într-un vechi episod. Păi, va învia cu o tehnică de-alui Kabuto. Ăh, Al Patrulea Război Ninja este înspăimântător de genial. Oricum, cum ziceam, Sasuke nu este îndrăgostit de niciuna dintre cele două fete spuse de tine (Sakura şi Karin).
http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/naruto-shippuden-212.php