| ZeusdinBanat a întrebat:

am cateva intrebari referitoare la Naruto:
1) Naruto va deveni Hokage?
2) Se va casatorii cu Hinata?
3) Va reusi sa stapaneasca toti cei 10 bijuu?
4) Pe la ce episod din Naruto Shippuden reuseste sa il controleze pe Noua-Cozi?

Multumesc anticipat. Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| mirea25 a răspuns:

La întrebările 1, 2, 3 DA, și la întrebarea 4 episoadele între 245 și 249. Și dacă te interesează pe copii lui Naruto îi cheamă Boruto și Himawari Uzumaki.

6 răspunsuri:
| ZeusdinBanat explică:

Dar pe la ce episoade naruto devine hokage, se casatoreste cu Hinata si reuseste sa stapaneasca toti cei 10 bijuu? Ca sunt foarte curios.

| mirea25 a răspuns:

După acest serial s-au făcut și niște filme. În reclama de la filmul 8 care va apărea prin toamna Naruto este Hokage și în filmul 8 apar și copii lui. Cu Hinata cred ca se căsătorește tot în filmul opt din moment ce au copii... După ce îl omoară pe Madara controlează cei 10 bijuu, nu știu când se întâmplă asta dar știu sigur ca îl omoară. Dacă te interesează acest serial, te potij uita pe Anime Kage, unde ai și Naruto și Naruto Shippuden.

| ZeusdinBanat explică:

Multumesc. Dar unde pot gasi aceste filme? Episoadele pe anime kage le vad. Si as vrea sa vad si filmele

| mirea25 a răspuns:

Păi... Le găsești pe youtube în engleză. Încă nu au apărut subtitrate în romană.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DEci,Naruto anime-ul nu s-a terminat inca, decat manga.In manga La final Naruto devine Hokage si intr-un film aparut recent se casatoreste cu Hinata(filmul se numeste The Last, a aparut si in romana, dar nu e de calitate prea buna si e dublat in coreana, o sa te deranjeze vocile daca vrei sa-l vizionezi http://www.animekage.org/......-7/.Filmul are loc inainte de finalul din manga, deci Naruto devine Hokage dupa ce se casatoreste cu Hinata.O sa aiba 2 copii, o fata si un baiat, asta o sa vezi tot la finalul din manga. http://anime3kage.info/manga/naruto-manga/naruto-manga-700/#start

| SHINeeTaemin a răspuns:

1.da
2.da
3.da
4.nu-mi amintesc