| AndreeaM233 a întrebat:

Bunăăăăăă! Caut un serial anime de dragoste, ceva gen Mermaid Melody sau Lovely Complex. Voi ce anime-uri imi recomandati?
Funda! :*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Hmmm... încearcă:

-Kamisama kiss *1 sezon şi va fi şi un al 2-lea*
-Kamigami no Asobi
-Hiiro no Kakera *2 sezoane*
-Tonari no Kaibutsu-kun
-Tonari no Seki-kun
-Kaichou wa Maid-sama
-Special A
-Soredemo sekai wa Utsukushii
-Kotoura-san
-Uta no Prince-sama *2 sezoane şi va fi şi un al 3-lea*
-Diabolik lovers *1 sezon şi am auzit că cică va fi şi un al 2-lea*
-Inu X Boku SS
-Starry sky
-Brothers conflict
-Kimkiss pure rogue
-Yumeiro patissiere
-Paradise kiss
-Nana
-Amnesia
-Love stage

Astea sunt toate anime-urile de gen romance pe care le ştiu. Singurele anime-uri care nu mi-au plăcut din listă sunt Love stage, Starry sky si Kimkiss pure rogue dar totuşi încearcăle şi tu. Cine ştie? Poate o să-ţi placă. Sper că ţi-am putut fi de folos! O zi bună! happy

| AndreeaM233 explică (pentru BlackRaven45):

Mersi :*, daca as fi putut ti-as fi dat tie funda!

| BlackRaven45 a răspuns (pentru AndreeaM233):

Nu-i nimic. Nu-mi pasă de fundă. Am vrut doar să te ajut.winking