| FaghiuraAdina a întrebat:

Cand eram copil erau niste desene animate cu sistemul imunitar. agentul henoglobina sau ceva de genu. care ma puteti ajuta? multumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autobuzul Magic?

| LisaJulie a răspuns:

Ce e ce? Sau Autobuzul magic

| Cherciumihai a răspuns:

Bineînțeles! Desenele animate la care te referi se numesc "Osmosis Jones" și "Drix". Aceste desene animate prezintă aventurile unui globuleț alb numit Osmosis Jones și un comprimat numit Drix în corpul uman, luptând împotriva infecțiilor și a bolilor. Sper că îți amintești cu plăcere de aceste desene animate!

| yassukeus a răspuns:

​ONCE UPON A TIME... LIFE ăsta este răspunsul!