| KhEm a întrebat:

Cand eram mic am vazut un desen frumos si nu mai stiu cum se numeste ....Ma ajutati voi? Imi aduc aminte ca era pe Minimax parca si era vorba despre un broscoi care are o gramada de aventuri si mai erau si o cartita si un jder foarte buni prieteni. Mai tin minte cum broscoiul a furat un vapor si un tren de la o femeie. CUM SE NUMEA DESENU? FARA LINKURI

1 răspuns:
| ZZZZ554 a răspuns:

Nu il sitiu dar incearca franklin ca este si el bun si il iubeam cand eram mica