| anamariatare a întrebat:

Am vazut acu acuteva zile pe Minimax un desen cu cai.Era vorba despre 4 prieteni si stiu ca pe una o chema Lena sau ceva de genu! Aia avea cal Mistral sau pe langa si era un cal mare si negru.Cine poate sa imi spuna cum se numeste desenu si cand il da? Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| anamaria13b a răspuns:

Se numeste ferma lenei eu asa stiu happy succes sa il gasesti happy
Funda?

2 răspunsuri:
| anamaria13b a răspuns:

Si il difuzeaza la ora 12 si ceva dupa-amiaza pe minimax, am vazut pe net happy

| anamariatare explică:

Mersi mult...