| krystybt a întrebat:

Cand va aparea sezonul 3 din sekirei?

8 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Nu se stie.

| Ramona000 a răspuns:

Nu cred ca va mai fi un al 3-lea sezon

| irbis a răspuns:

Ce te face sa crezi ca un al treilea sezon va aparea macar? Inainte sa intrebi de cand, trebuie sa intrebi daca o sa apara, si nu o sa apara. Nu exista si nu va exista un al treilea sezon.

| Fl0t1nX a răspuns (pentru irbis):

Stai tranquila ca o sa apara si sezonul 3 daca ai fi urmarit sezonu-l 2 ti-ai fi dat seama ca o sa apara si 3 pentru ca la ultimu episod din sezonu-l 2 spunea clar "to be continued"

| irbis a răspuns (pentru Fl0t1nX):

L-am urmarit. Ce spune la final nu e o confirmare de un alt sezon. Nu asa functioneaza treaba. Nu spune explicit ca va fi un alt sezon. Anime-ul s-a terminat acum 5 ani. Daca ar fi fost sa mai fie un sezon, ar fi aparut cu ani in urma.

P.S.: "tranquila"? si "sezonu-l"?

| AngelHugz a răspuns:

Nu cred ca o sa apara

| Alexaaandraaa a răspuns:

Nu cred ca o sa apara, dar cine știe. Pup!:*

| krystybt explică:

Ce gresesc?