| Thea30740 a întrebat:

Care e diferenta intre Naruto si Naruto Shippuden? Stiu doar ca in Naruto cel clasic,sa zic asa,Sasuke,Sakura si cu Naruto sunt mai mici,iar in Naruto Shippuden sunt adolescenti.Dar este si alta poveste? Sau este contiunarea primului Naruto, in care ei sunt mici? Adica ma pot uita la Naruto Shippuden daca nu am vazut Naruto? Stiti voi varianta veche...La Naruto simplu sunt pe la episodul 145.Si as vrea sa vad si Naruto Shippuden, dar nu am rabdare sa termin.

Răspuns Câştigător
| Anihilatoarea a răspuns:

Naruto shippuden e continuare lui Naruto

(SPOILER) in final Naruto pleaca impreuna cu Jiraiya intr-o calatorie de 3 ani care serveste ca antrenament, si se intorc la inceputul lui shippuden (/SPOILER)

1 răspuns:
| Kazumy a răspuns:

Naruto Shippuden e continuarea, asa ca mai intai uita-te la Naruto (altfel nu o sa intelegi mai nimic).