| anonim_4396 a întrebat:

happy

Sunt o mare fana Naruto..Si chiar acum urmaresc episoadele de cand erau ei mici. Si tot nu imi pot da seama daca Sasuke a simtit ceva pentru Sakura. Mereu o trata cu mare indiferenta si superioritate,si ea il iubea in ciuda aparentelor.

Imi puteti spune daca el chiar a iubit-o atunci si acum,in Naruto Shippuden?! Si imi puteti da va rog episodul in care Sasuke se lupta cu Gaara, si o salveaza pe Sakura? happy

Dupa Naruto, urmeaza Naruto Shippuden sau Manga?
Multumesc! FundaVOT

4 răspunsuri:
| Saddelyx a răspuns:

Sasuke avea sentimente pentru ea ca si coleg, prieten (asta cand erau mici). Acum nu mai simte nimic pentru nimeni.Probabil ca adanc in sufletul lui inca mai tine la ei, dar in afara nu da nici un semn cum ca ar fi asa.Dar Sasuke nu a iubit-o niciodata pe Sakura. Episoadele de care zici sunt 77-78 si inca cateva pe langa (sti ca actiunea dureaza destul de mult).

| Pogonici a răspuns:

Nu prea ne uitam la desene

| Miawlica a răspuns (pentru Pogonici):

Naruto e un anime, si e 12+, nu e pentru copii

| Miawlica a răspuns:

Buna, Sasuke nu a simtit niciodata nimic pentru Sakura, ba chiar a incercat sa o omoare in Naruto shippuuden, dar lasa ca o sa vezi tu...
Cred ca episodul de care zici e 77 sau 78, pe acolo pe undeva, dupa Naruto urmeaza Naruto shippuuden, manga e revista Naruto si e mai in vata cu cateva sezoane (sau episoade) cu vreo 100, deci manga e doar revista naruto, dar serialul e Naruto si dupa urmeaza Naruto Shippuuden. sper ca te-am ajutat happy pa pa