| ElleAhx a întrebat:

Care sunt anime-urile la care ati plans cel mai mult? As vrea sa ma uit la un anime la care sa nu ma plictisesc deloc si care sa aiba un sfarsit din asta. emotionant big grin.
Ceva sugestii?

12 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu am plâns doar la Clannad şi AnoHana.
Dar mai sunt şi astea care m-au întristat: Hakuouki, Air, Elfen Lied, Mirai Nikki, Shigofumi, Natsuyuki Rendezvous, Romeo X Juliet.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Mirai Nikki,Sukitte ii na eu(o sa se corecteze in "eu", Tonairi no Kaibutsu-kun, Kimi ni todoke(ok, la acesta am plans mult, ceva in gen din cauza prieteniei si chestii), InuYasha happy

| AlexeHellsing a răspuns:

Eu am plâns doar la Clannad şi AnoHana.

| ShadeAdda a răspuns:

1. Romeo X Juliet (la final, mai ales)
2. Black Rock Shooter
3. Elfen Lied
4. Nana
5... pana si Accel World m-a facut sa bocesc de cateva ori, desi nu e un anime dramatic.

Dar cel mai cel e Clannad. Cred ca am dat toate lacrimile afara din mine. Daca eu nu te conving, poate AMV-ul asta te va convinge (nu da click daca nu vrei sa vezi secvente din anime inainte de a-l vedea integral): http://www.youtube.com/watch?v=ChASCehNaWo

Enjoy :D

| Blackyuu a răspuns:

Code Geass
07 - Ghost
Naruto
Sii mai multe multe anime-uri dar la astea am plans memorabil.

| Dalyan a răspuns:

Hmm sa ma gandesc.:
°Hakuouki;
°Nana;
°Paradise Kiss;
°Loveless; (yaoi)
°Sukitte ii na y o;
°Itazura na kiss;
°Psycho-Pass..nu e chiar de plans dar au fost cateva faze la care am dat apa la soareci. vorba aia.
°Tasogare Otome x Amnesia.
Cred ca atat. Sper ca te-am ajutathappy

| OtakuForever a răspuns:

Buna, anime-uri triste care te face sa plangi sunt:
1. Clannad
2. Nana
3. Mirai Nikki
4. Another
Si astea sunt anime-urile care le-am vazut eu, care te face sa plangi, la revedere.

| Aηdяєєa a răspuns:

Clannad si Nana.

| pumba875 a răspuns:

Pe mine m-a facut sa plang finalul de la animeul Romeo x Julieta.

| Annll a răspuns:

Pai anime-uri la care am plans si se potrivesc si cu descrierea ta sunt:
-Shin Sekai Yori
-Romeo x Juliet
-Paradise Kiss
-NANA(pe acestea trebuie neaparat sa le vezi)
Apoi mai am si urmatoarea serie cu un sfarsit mai trist, care m-au intristat:

-Vampire Knight
-5 Centimeters Per Second
-Guilty Crown
-K-project
-07 ghost
-Hakuouki Shinsengumi kitan
-UraBoku

Filme japoneze si anime triste sunt:
-Koizora
-Ookami Kodomo no Ame to Yuki
-Kotonoha no Niwa
-the girl who leapt through time

Sper ca te-am ajutat!happy

| Saya666 a răspuns:

Kotoura-san aproape la fiecare ep o să plângi (╥﹏╥)

| Ryuga a răspuns:

Hah simplu: naruto